UWAGA !!! Jeśli film nie otwiera Ci się bądz nie ładuje zalecamy wyłączenie rozdzielczości HD.

Iza & Nick

Na spotkaniu z Iza i Nicholas'em padło pytanie czy jestem w stanie zrobić film jak by był grany kamerą 16mm. Odpowiedziałem, jest to bardzo droga technika gdyż za cyfryzacje taśmy filmowej trzeba dużo zapłacić. Zaproponowałem, iż z racji tego że filmuje lustrzankami i grając cały czas odpowiednim obiektywem oraz retuszu w postprodukcji można uzyskać bardzo zbliżony efekt. Zrobiłem więc demo - Nicholas'owi o to chodziło "miał być brud w kadrze". Tak więc prezentuję coming soon Izy i Nicholasa w technice 16mm. Zapraszam.

Hania & Bartek

Bartek jest zapalonym miłośnikiem motorów, więc nie mogło być inaczej jak plener na motorze :) Na zdjęciach do pleneru naprawdę ich podziwiałem, gdyż mimo jak widać pięknego słoneczka było już dość zimno, a wiatr z pędu jazdy na motorze potęgował to zimno. Ja cały czas chciałem jak najwięcej ugrać więc prosiłem aby powtarzać ujęcia, a młodzi nie wyrażali żadnego sprzeciwu :) chcieli aby było jak najlepiej. Haniu i Bartku dzięki za cierpliwość.

Monika & Michał

Plenerek Moniki i Michała. Wspaniała para, którą będę długo pamiętać.

Justyna & Bartek

Podsumowanie.

Kinga & Mariusz

Był przepis na miłość, a teraz przepis na życie.

Justyna & Bartek

Czyli przepis na miłość.

Monika & Michał

Dawno nic nie publikowałem więc pokażę Wam krótką historię Moniki i Michała oraz ich pieska który lubi lody :)

Podziękowanie dla rodziców Ola & Paweł

Ola i Paweł zgłosili się do mnie abym zrobił im podziękowanie dla rodziców. Chętnie się tego podjąłem gdyż jeszcze nikomu tego nie robiłem. Termin był napięty bo mieliśmy na to tylko tydzień :) Na samym wstępie rozmowy od razu mówili że nie chcą mieć filmu z wesela, wolą foty. Z uśmiechem przyjąłem to na klatę. Lecz już podczas szalonych zdjęć zaczynali mnie wypytywać czy nie mam czasem wolnego terminu. Tak się złożyło że to był mój pierwszy wolny weekend........ i przy odbiorze podziękowań padło pytanie Czy nie nagram im wesela ? :) SPOKO - odpowiedziałem, ale pod warunkiem, że będziecie tak szaleni i wyluzowani jak przy pracy nad filmem. A oto nasze wspólne dzieło !!!!

Kasia & Stuart

Pierwszy raz filmowaliśmy ślub Polsko - Szkocki. Ślub ... coś innego, ale z zachowaniem polskich tradycji gdyż Kasia rodowita pomorzanka :) Kazanie ksiądza było wspaniałe. No i stroje ludowe Szkotów robiły naprawdę wrażenie. Na tym ślubie uświadomiłem sobie przewagę filmu nad fotografią. Dźwięk czyli słowa księdza... które pięknie zbudowały emocjonalną atmosferę. A jak to było sami oceńcie w prezentowanym skrócie.

Agata & Paweł

W tym roku już tradycyjnie też byliśmy nad morzem :) Agata z Pawłem grali jak zawodowi aktorzy. Ledwo zakończyliśmy zdjęcia i nadciągnęła mega ale to mega burza. Całe szczęście udało się wszystko zrobić zgodnie z planem.

Natalia & Piotr

Natalia z Piotrem uwielbiają żaglówki, myśle iż jest to ich drugie życie :) Niezastanawijąc się długo jako plener wybraliśmy ich żaglówke.

Kasia & Seweryn

Jakie cechy powinien mieć ślub i wesele ?? Wszystkie te cechy o których myślicie własnie były na ślubie Kasia i Seweryna. Zapraszam do obejrzenia przedsmaku :)

Agnieszka & Rafał

Jak wojsko to wojsko :)

Berengere & Roberto

Francja - kraina win, szampana oraz otwartych ludzi.

Justynka & Bartek

Zaproszenie Ślubne.

Justynka & Tomala

Tofikowy plenerek

Żaneta & Paweł

Coming soon

Agnieszka & Jacek

Jacek i Agnieszka ..... hmmmm długo by pisać więc może ujmę to tak: NIC DODAĆ NIC UJĄĆ :]

Joanna & Marek

Joanna z Markiem postanowli, że chcą swój plener realizować nad morzem, zdjęcia robiliśmy już o 7 rano. Było przepięknie. Cisza, spokój, słoneczko oraz niezakłócony szum morza. Polecam wszystkim zakochanym parą wybrać się o tej godzinie nad morze.

Marysia & Krzysiek

Zawsze na pierwszym spotkaniu z Parą Młodą ogarnia mnie ciekawość jaka to para? Jak to będzie tym razem? Marysia i Krzysiek od razu zrobili na mnie pozytywne wrażenie. Byli chetni na wszystko co proponowałem :) świetnia współpraca to połowa sukcesu jeszcze uczucie i energia jąką tryskali :) dawało mi zadowolenie z pracy, a ślub ich będę długo pamiętać

Justyna & Tomek

Pojechane na max'a Toffiki :) znany fotograf ślubny Tomasz Palacz (Toffik) i jego obecna żona Justa zapragnęli takiego zaproszenia ślubnego.

Aleksandra & Łukasz

Para która w ostatnich ujęciach pleneru zrobiła coś o czym bym nigdy nie pomyślał. Poprostu wyjęli nożyce i pocięli suknie. Omg...

Agata & Adrian

Pierwszy plener w tym roku nad morzem. Agata i Adrian troszkę się pochlapali :)

Gusia & Morgan

Gusia zaplanowała wszystko na ostatni guzik. Było pięknie i czadowo. Na plenerze przy drugim ujęciu złamała nos :( dobrze że bez przesunięcia, mimo bólu po godzinie kontynuowaliśmy zjęcia. Gusia pełen szacun.

Kasia & Piotr

Na spotkaniu przedślubnym wydawali mi się bardzo spokojną parą. Nie przypuszczałem że tak dadzą czadu na plenerze i to jeszcze na gospodarstwie. Pozdrawiamy gospodarza z Pieczysk za traktor, siano i cierpliwość.

Gusia & Morgan

Zwiastun.

Ilonka & Michał

Zawsze myślę, że nikogo już bardziej szalonego od poprzedniej pary nie spotkam, a jednak Ilonka i Michał ze Szwecji pobili samych siebie. Szwecja czyli ABBA :)

Justyna i Filip

Ta para pozostanie mi długo w pamieci :) welonowe szaleństo Filip i Justynka dobrze wiedzą o czym pisze.

Ewelina & Tomek

Zwiastun.

Ewelina & Tomek

Tomek uwielbia duże maszyny, cały czas wspominał że chce koniecznie sesje przy olbrzymi traktorze. Jadąc do wymarzonej maszyny natrafiliśmy na targ w Kcyni i tak oto powstał plener.

Kasia & Michał

Tego dnia było bardzo zimno i ślizgo. Kasia od rana się przygotowywała. Michał się spóźnił i w pośpiechu i małych nerwach jechaliśmy do USC. Pomimo małego stresu wszystko przebiegło zgodnie z planem. Było bardzo sympatycznie.

Strony 1 2 3